LG Electronics OLED97G54LW OLED evo AI 4K Smart TV 97inch
 > Televisie  > LG Electronics  > OLED97G54LW OLED evo AI 4K Smart TV 97inch
++ Type TV: OLED ++ Beelddiagonaal (cm): 245 cm ++ Schermresolutie: 3840x2160 pixels ++
Productbeschrijving:
Leg elk detail vast, van de helderste tot de donkerste scènes
Geniet van een ongelooflijke kijkervaring met de nieuwste alpha 11 AI Processor Gen2
Beelden die 3X helderder zijn dankzij Brightness Booster Ultimate
Ontdek absoluut zwart
Adembenemende diepte, details en contrast in echt zwart, dag en nacht.
Breng elk beeld tot leven met AI Picture Pro
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 60 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
AirPlay AirPlay 2
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 350 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 184 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 245 cm
Schermresolutie: 3840x2160 pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 97 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 3
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Fysieke kenmerken
Kleur Zwart
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
DOWNLOADS
   Handleiding: OLED97G54LW
OLED97G54LW OLED evo AI 4K Smart TV 97inch