LG Electronics 50QNED87A6D QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 50inch
 > Televisie  > LG Electronics  > 50QNED87A6D QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 50inch
Productbeschrijving:
Belangrijkste functies
  • Ongelofelijk rijk kleurenpalet van splinternieuwe dynamische QNED-kleur
  • Nieuwe AI-knop, stembediening, versleepfuncties op de AI Magic Remote
  • Local Dimming zorgt voor het scherpste beeld en onthult de fijnste details
  • Hoge resolutie op een gigantisch ultragroot televisiescherm
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Smart TV:
Algemeen
Type TV: QNED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Digital, AAC, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X, Dolby AC4
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.1
AirPlay AirPlay 2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 90 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 60 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Processor
Processor: α7 AI-processor 4K Gen8
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 126 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 50 Hz
Beelddiagonaal (inch): 50 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Netwerkaansluiting:
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Smart home platform Apple Home
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 200 x 200 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 112,30 cm
Diepte 2,97 cm
Diepte (met tafelvoet) 26 cm
Gewicht zonder voet: 13 kg
Gewicht met voet: 16,80 kg
Hoogte (met tafelvoet) 72,10 cm
Hoogte 65,20 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
DOWNLOADS
   Handleiding: 50QNED87A6D
50QNED87A6D QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 50inch
50QNED87A6D
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 50inch