LG Electronics TV100QNED86A6 QNED evo AI MiniLED 4K Smart 100 inch
 > Televisie  > LG Electronics  > TV100QNED86A6 QNED evo AI MiniLED 4K Smart 100 inch
Productbeschrijving:
  • Ongelooflijk rijk kleurenpalet door de nieuwe New Dynamic QNED Color
  • 4K-beeldkwaliteit, opgeschaald visueel en surround-geluid van de alpha 8 AI Processor Gen2
  • Nieuwe AI-knop, stembediening, drag-and-drop-functies op de AI Magic Remote
  • Precisiedimmen zorgt voor het scherpste beeld en onthult de fijnste details
  • Hoge resolutie op een enorm Ultra Big TV-scherm tot 100 inch
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Smart TV:
Algemeen
Type TV: QNED
Audio
Surroundformaten: Dolby Vision, HDR10, HLG
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 404 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 190 kWh
Processor
Processor: α8 AI-processor 4K Gen2
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 253 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 100 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
Beeldverbetering: 120 Hz
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 600 x 400 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 223 cm
Diepte 4,99 cm
Gewicht zonder voet: 65,90 kg
Gewicht met voet: 75,60 kg
Hoogte 127 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
TV100QNED86A6 QNED evo AI MiniLED 4K Smart 100 inch