LG Electronics 75QNED84A6C QNED AI 4K Smart TV 75inch
 > Televisie  > LG Electronics  > 75QNED84A6C QNED AI 4K Smart TV 75inch
Productbeschrijving:
Belangrijkste functies
  • Ongelofelijk rijk kleurenpalet van splinternieuwe dynamische QNED-kleur
  • 4K-afbeeldingskwaliteit, opgeschaald visueel en surroundgeluid van de alpha 7 AI Processor Gen8
  • Nieuwe AI-knop, stembediening, versleepfuncties op de AI Magic Remote
  • Local Dimming zorgt voor het scherpste beeld en onthult de fijnste details
  • Hoge resolutie op een gigantisch ultragroot televisiescherm
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Smart TV:
Algemeen
Type TV: QNED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Digital, AAC, EAC3, HE-AAC, MP3, PCM, apt-X, Dolby AC4
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.0
AirPlay AirPlay 2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: D
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 170 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 85 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Processor
Processor: α7 AI-processor 4K Gen8
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 189 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 50 Hz
Beelddiagonaal (inch): 75 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Netwerkaansluiting:
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 1
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 200 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 167,70 cm
Diepte 5,16 cm
Diepte (met tafelvoet) 37 cm
Gewicht zonder voet: 31,40 kg
Gewicht met voet: 33,40 kg
Hoogte (met tafelvoet) 105,70 cm
Hoogte 96,60 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
DOWNLOADS
   Handleiding: 75QNED84A6C
75QNED84A6C QNED AI 4K Smart TV 75inch