Philips 85PUS8500/12 QLED 4K Ambilight TV 85inch
 > Televisie  > Philips  > 85PUS8500/12 QLED 4K Ambilight TV 85inch
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
  • 215 cm (85") Ambilight TV
  • 4K QLED
  • P5 Picture Engine
  • Dolby Atmos
Zien is geloven met de Philips P5 beeldengine
Er is TV. En dan is er Ambilight TV
4K QLED voor een levendige kijkervaring en quantum dot-kleurkwaliteit
Dolby Atmos zorgt voor bioscoopgeluid
DTS:X voor 3D een meeslepend geluid
Houd content dichterbij met Titan OS
Maak eenvoudig verbinding met uw slimme thuisnetwerk
Kies de juiste grootte
Een klein scherm van 43 inch. Een verbluffende TV van 85 inch. En alles er tussenin. Het draait allemaal om een grotere keuzevrijheid, allemaal om ervoor te zorgen dat uw televisie perfect bij zijn omgeving past. Met zes verschillende groottes kiest u zeker de perfecte TV voor uw huis.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Connectiviteit voorbereid op games
Europees design
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV:
Algemeen
Type TV: QLED, Ambilight
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: D
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 186 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 103 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 215 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 85 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
Beeldverbetering: 60 Hz
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Dubbele HD tuner
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 600 x 400 mm
VESA montage:
Breedte 189,40 cm
Diepte 9,60 cm
Diepte (met tafelvoet) 37,90 cm
Gewicht zonder voet: 53,52 kg
Gewicht met voet: 56 kg
Hoogte (met tafelvoet) 115,80 cm
Hoogte 109,70 cm
Stroom
Batterijtype AAA
Aantal batterijen meegeleverd 2
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
DOWNLOADS
   Handleiding: 85PUS8500/12
85PUS8500/12 QLED 4K Ambilight TV 85inch