Philips 24PHS6050/12 2K LED-TV 24inch
 > Televisie  > Philips  > 24PHS6050/12 2K LED-TV 24inch
++ Type TV: LED ++ Beelddiagonaal (cm): 60 cm ++ Schermresolutie: 1366 x 768 (HD Ready) pixels ++
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
Klein. Slim. Ultiem veelzijdig.
60 cm (24") Ambilight-TV
Pixel Plus HD
HDR10-kleur en -contrast
Dolby Audio
Klein, slim en veelzijdig
Verbeter de kijkervaring met HD
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Europese waarden in design
Het formaat dat bij uw behoeften past
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: TITAN OS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: LED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 12 W
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 30 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 17 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Opslag
Opslagcapaciteit: 8 GB
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 60 cm
Schermresolutie: 1366 x 768 (HD Ready) pixels
Beeldverversing (paneel): 60 Hz
Beelddiagonaal (inch): 24 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Smart home platform Google Assistant, Alexa
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 100 x 100 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 53,50 cm
Diepte 37,10 cm
Diepte (met tafelvoet) 47 cm
Gewicht zonder voet: 2,26 kg
Gewicht met voet: 2,32 kg
Hoogte (met tafelvoet) 34,50 cm
Hoogte 32,50 cm
Stroom
Batterijtype AAA
Aantal batterijen meegeleverd 2
Batterij meegeleverd
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
24PHS6050/12 2K LED-TV 24inch