Philips 32PFS6050/12 2K LED-TV 32inch
 > Televisie  > Philips  > 32PFS6050/12 2K LED-TV 32inch
++ Type TV: LED ++ Beelddiagonaal (cm): 80 cm ++ Schermresolutie: 1920x1080 (Full HD) pixels ++
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
Klein. Slim. Ultiem veelzijdig.
  • 80 cm (32") Ambilight-TV
  • Pixel Plus HD
  • HDR10-kleur en -contrast
  • Dolby Audio
Klein, slim en veelzijdig
Verbeter de kijkervaring met HD
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Europese waarden in design
Het formaat dat bij uw behoeften past
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: TITAN OS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: LED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 12 W
Geïntegreerde soundbar
Connectiviteit
Wi-Fi:
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4)
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 41 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 26 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Opslag
Opslagcapaciteit: 8 GB
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 80 cm
Schermresolutie: 1920x1080 (Full HD) pixels
Beeldverversing (paneel): 60 Hz
Beelddiagonaal (inch): 32 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Smart home platform Google Assistant, Alexa
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 200 x 150 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 71,60 cm
Diepte 6,90 cm
Diepte (met tafelvoet) 19,20 cm
Gewicht zonder voet: 3,25 kg
Gewicht met voet: 3,33 kg
Hoogte (met tafelvoet) 44,70 cm
Hoogte 42,80 cm
Stroom
Batterijtype AAA
Aantal batterijen meegeleverd 2
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
32PFS6050/12 2K LED-TV 32inch